Vă propunem să gustați o rețetă vegetariană care combină gustul delicios al spanacului cu savoarea orezului. Această opțiune culinară sănătoasă și hrănitoare aduce beneficiile nutriționale ale spanacului într-o masă echilibrată și delicioasă.
Spanac cu orez – 400 g
Informații nutriționale
Ingrediente:
icre crap, ulei de floarea soarelui, apa carbogazoasa, ceapa, lamaie
Alergeni:
Produs obtinut intr-o unitate care proceseaza ingrediente ce pot contine: gluten, lactoza, oua, peste, soia, telina, mustar, susan, fructe in coaja, crustacee.
Valori nutriționale:
| Componentă | Valoare |
|---|---|
| Val energetică | 728 kj / 174 kcal |
| Proteine | 0 g |
| Grăsimi | 16,86 g |
| Grăsimi saturate | 1,62 g |
| Carbohidrați | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Zaharuri | 1 g |
| Sodiu | 0,28 g |
Livrare gratuită în Iași
Plată online 3DSecure
Puncte de fidelitate
27,90 lei
| Greutate | 400 g |
|---|---|
| Cantitate | 150g |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.


Recenzii
Nu există recenzii până acum.