Salata noastră de cartofi cu leurda aduce un twist proaspăt și sănătos pe masa ta, combinând cartofii cu o vinaigretă delicată de mustar, ulei, și oțet, aromată cu ceapă și un strop de seminte de chimen. Pentru extra prospețime i-am adăugat și leurdă aromată, este ideală ca garnitură sau gustare rapidă, o alternativă savuroasă la salata orientală.
Salată de cartofi cu leurdă – 750 g
Informații nutriționale
Ingrediente:
cartofi, ceapa, mustar dulce, leurda, ulei de floarea soarelui, otet, chimen, piper alb, sare
Alergeni:
Produs obtinut intr-o unitate care proceseaza ingrediente ce pot contine: gluten, lactoza, oua, peste, soia, telina, mustar, susan, fructe in coaja, crustacee.
Valori nutriționale:
| Componentă | Valoare |
|---|---|
| Val energetică | 444 kj / 106 kcal |
| Proteine | 0 g |
| Grăsimi | 3,74 g |
| Grăsimi saturate | 0,36 g |
| Carbohidrați | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Zaharuri | 1 g |
| Sodiu | 1,2 g |
Livrare gratuită în Iași
Plată online 3DSecure
Puncte de fidelitate
44,90 lei
| Cantitate | 150g |
|---|
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.


Recenzii
Nu există recenzii până acum.