| Greutate | 800 g |
|---|---|
| Cantitate | 800g |
Cremă de zahăr ars – 800 g
Informații nutriționale
Ingrediente:
Alergeni:
lapte și produse derivate, ouă și produse derivate, arahide, nuci, gluten, țelina, soia, pește, susan, muștar, lupin, crustacee, moluște, dioxid de sulf și sulfiți
Valori nutriționale:
| Componentă | Valoare |
|---|---|
| Val energetică | 210 kcal |
| Proteine | 8 g |
| Grăsimi | 9 g |
| Grăsimi saturate | 4 g |
| Carbohidrați | 32 g |
| Fibre | 0 g |
| Zaharuri | 36 g |
| Sodiu | 2 mg |
Livrare gratuită în Iași
Plată online 3DSecure
Puncte de fidelitate
64,00 lei
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.


Recenzii
Nu există recenzii până acum.