8 fileuri de șalău a câte 80 g/buc prăjiti într-o crustă crocantă de aluat, servit alături de cartofi prăjiți și un sos de usturoi delicios.
Fish and chips 640 g / 400 g / 80 g
Informații nutriționale
Ingrediente:
file de șalău, cartofi, făină albă, ouă, sare, piper, condimente
Alergeni:
lapte și produse derivate, ouă și produse derivate, arahide, nuci, gluten, țelină, soia, pește, susan, muștar, lupin, crustacee, moluște, dioxid de sulf și sulfiți
Valori nutriționale:
| Componentă | Valoare |
|---|---|
| Val energetică | 160 kcal |
| Proteine | 12 g |
| Grăsimi | 5 g |
| Grăsimi saturate | 0 g |
| Carbohidrați | 21 g |
| Fibre | 0 g |
| Zaharuri | 0 g |
| Sodiu | 2 mg |
Livrare gratuită în Iași
Plată online 3DSecure
Puncte de fidelitate
99,00 lei
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.





Recenzii
Nu există recenzii până acum.