Mâncărica de urzici cu mămăligă și ou este un preparat tradițional românesc, recunoscut pentru proprietățile sale detoxifiante și bogăția în vitamine, fiind un simbol al sosirii primăverii.
Urzici mestecate cu mămăligă și ochi – 400 g
Informații nutriționale
Ingrediente:
urzici, făină, usturoi, sare, piper, mălai, ou, ulei etc
Alergeni:
Produs obtinut intr-o unitate care proceseaza ingrediente ce pot contine: gluten, lactoza, oua, peste, soia, telina, mustar, susan, fructe in coaja, crustacee.
Valori nutriționale:
| Componentă | Valoare |
|---|---|
| Val energetică | 375 kcal |
| Proteine | 0 g |
| Grăsimi | 16,86 g |
| Grăsimi saturate | 1,62 g |
| Carbohidrați | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Zaharuri | 1 g |
| Sodiu | 0,28 g |
Livrare gratuită în Iași
Plată online 3DSecure
Puncte de fidelitate
30,00 lei
| Greutate | 400 g |
|---|---|
| Cantitate | 150/200/30 g |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.





Recenzii
Nu există recenzii până acum.